Cornell University erőmű
A Cornell University évek óta próbálkozik szénkibocsátásának csökkentésével, amit a hőerőművek alkalmazásával sikerült elérniük. Ezt azonban úgy tűnik, hogy szeretnék titokban tartani.
Minami Torishima repülőtér, Japán
Ezt az egy leszállópályát a hadsereg használta és 1993-ig az Egyesült Államok birtokában volt. 2009-ben adták át a japán tengeri önvédelmi erőknek az összes Google Térkép által elrejtett titokkal együtt.
Sanders ezredes, mindenhol
A lista talán legszokatlanabb eleme, bár egyben a leglogikusabb is. Mivel Sanders ezredes egy valós létező személy a Google Maps személyiségi jogokra hivatkozva cenzúrázta arcát. Ebben nem sok titokzatosság van.
Keowee gát, Dél-Karolina
A gát segíti egy atomerőmű működését, amitől sokan tartanak, hogy a Fukushimai atomerőműhöz hasonlóan meghibásodik. A cenzúrát talán a paranoiás emberek miatt alkalmazták, hogy ne bámulják minden ötödik percben a létesítményt a katasztrófára várva.
Baker tó, Nunavut, Kanada
Az összeesküvés-elméletek alapján a tavat kitakaró fekete csík földönkívüli jelzőfényeket rejt, amit a kormány nem akar nyilvánosságra hozni.
A Mobil olajtársaság létesítménye, Buffalo, New York
A cenzúra oka ismeretlen, a létesítmény helyén csupán egy elmosódott folt látható.
Az Egyesült Államok légierejének Ramstein támaszpontja, Németország
Bár a helyet az Egyesült Államok legfontosabb pontjának tartják a terrorcselekmények elleni fellépésben, a médiában gyakran egy szó sem esik róla. Fontosságát főként az elhomályosított képek mutatják.
Ez a véletlenszerűnek tűnő pont az Egyesült Államok északnyugati régiójában
Az Oregon-Washington határvonal közelében fekvő hely titkosításának oka ismeretlen.
Indian Point atomerőmű, New York
A biztonsági okokból cenzúrázott erőműhöz a térképet figyelmeztető jelzéssel is ellátták.
Babilon, Irak
Az egykor híres ókori várost számos háború sanyargatta, ami majdnem a vesztét is okozta. Az iraki tisztviselők megnyitják a helyet a turisták számára, ezért különös, hogy a Google Maps kicenzúrázta azt.